UPDATE : Spouštíme opět rozvoz piva po Ostravsku ve čtvrtečním termínu.

Rozvoz

Kam piva vozíme?

Piva Vám rádi zavezeme až domů v regionu Ostravska - Ostrava,
Havířov, Frýdek-Místek, Bohumín, Hlučín, Karviná, Orlová,
Český Těšín, Třinec a okolí.

Co mě to bude stát?

Při objednávce alespoň 6 lahví Vám piva na ose Ostrava - Havířov zavezeme zdarma, při závozu do vzdálenějších míst se Vám pokusíme vyhovět, jen Vás pěkně prosíme aby byla objednávka o něco větší - ať to je pro nás ekonomické.
Eshop je nastaven tak, že pokud si objednáte alespoň za 500 kč, máte rozvoz zdarma - jinak za drobnou přirážku.

Jak a kdy probíhá rozvoz?

Rozvoz probíhá ve čtvrtek cca od 15:30 do cca 21:00. Poslední objednávky na daný den akceptujeme ve 13:00, ale prosíme o objednání raději co nejdříve, naplánovat trasu závozu a připravit piva nám zabere trochu času.

Cca 10-15 minut před příjezdem Vás kontaktujeme telefonicky kdy ověřujeme, zda je možné doručit a upřesňujeme přesný čas doručení piva.

Kdy nás můžete očekávat?

 Přesně těžko říct. Trasu plánujeme podle došlých objednávek a vyjíždíme z pivovaru ve Vítkovicích v 15:30. Obvykle zavážíme nejdříve centrum Ostravy, Hlučín, Porubu, vracíme se do Ostravy (jižní část) a jedeme směrem na Frýdek-Místek. Odtud pak na Havířov či Karvinou, kde se objevujeme v pozdějších časech rozvozu.


Děkujeme za Vaší objednávku!

Váš Pivovar HoppyDog

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení